משקיעים מכל רחבי העולם משקיעים בצורה פעילה בנכסים בממלכה המאוחדת. ב- singerviellesales.com אנו גורמים לכך להיות קל.

אנו מוודאים שאתה, כרוכש פוטנציאלי או יועץ, יכול להבין את האפשרויות שאנחנו משווקים כדי לאפשר לך לקבל החלטת השקעה מחושבת בלי ההכרחיות של בדיקת הנכס. אתה כמובן מוזמן לראות את כל מכירות הנכסים שלנו אבל אנו מאפשרים לך להבין הכל בכל מקום אשר תימצא בו.

shutterstock_403523488-nature-is-your-power
SVSiteMAC

בחר נכס מדף הבית שלנו ואז לחץ כדי לראות.

כל נכס מוצג עם וידאו באיכות גבוהה, צילום קרקעי, צילום אווירי, מפות, תיעוד משפטי ובהחלט כל דבר אחר שתצטרך.

אתה תראה שהמידע הנכסי זמין במגוון שפות בהכרה למאגר הנתונים העולמי ועומק השיווק שלנו.

אנחנו משתמשים בכל שיטות השיווק ותקשורת המודרניות. אתם יכולים לבחור בכל מספר של דרכים לקבל התרעות על המכירות שלנו: צפו בנו בפייסבוק או פריסקופ; הצטרפו לאחד המפגשים שלנו בגוגל הנגאוטס באייר; קבלו התרעות בטוויטר, אינסטגרם או גוגל+ או הצטרף לקבוצת הלינקדאין שלנו.

Howecommunicate

אתם אפילו יכולים לקנות את הנכס ממחשבכם או מהטלפון שלכם. סינגר וויאל היתה חלוצה המעודדת שימוש של משתמשים בפלטפורמה הייחודית "לחץ-כדי-לרחוש"® (clicktopurchase®) אשר מאפשרת לנכסים, בפעם הראשונה, להירכש בצורה חוקית אונליין. אתם תצטרכו עורך דין בבריטניה כדי שיעזור בבדיקות הזהות, אבל ברגע שהתהליך הפשוט הזה מושלם, אתם  יכולים "ללחוץ" כדי לרכוש.

אנו כאן כדי לעזור בכל שלב בדרך. אם, עקב כל סיבה, הנכסים העכשוויים שאנחנו משווקים לא מתאימים, הגידו לנו מה אתם מחפשים ואנחנו ניצור אתכם קשר כאשר משהו מתאים נהיה זמין.

two-business-man-shake-hand-silhouettes-city-with-world-mapsv2